Hledej
Oblíbené
Kontakty
Česky
Přihlásit
Prázdný košík
Menu

Nová značka nafukovacích člunů v naší nabídce - GALA

02.02.2017 20:45:40
Do naší nabídky jsme zařadili novou značku nafukovacích člunů. GALA je kanadská firma, která při výrobě špičkových nafukovacích člunů těží ze své dvacetileté zkušenosti v oboru. Moderní design, bezkonkurenční vlastnosti, evropské standardy výroby a kvality materiálů jsou nejvýraznějšími přednostmi nafukovacích člunů GALA.Do naší nabídky jsme zařadili novou značku nafukovacích člunů. GALA je kanadská firma, která při výrobě špičkových nafukovacích člunů těží ze své dvacetileté zkušenosti v oboru. Čluny GALA splňují požadavky kanadských, amerických i evropských norem i předpisů. Výroba společnosti GALA MARINE INTERNATIONAL probíhá v Evropě.
Moderní design, bezkonkurenční vlastnosti, evropské standardy výroby a kvality materiálů jsou nejvýraznějšími přednostmi nafukovacích člunů GALA.

Přednosti člunů GALA
- Evropská technologie svařování
- Vysoké standardy výroby
- Moderní, inovativní a funkční design
- Laminovaná zrcadlaNafukovací čluny GALA - třída A
Prvotřídní čluny s hliníkovým kýlem, vyvinuté v Kanadě a vyrobené v Evropě. Technicky inovativní design hliníkového trupu a ručně svařovaných tubusů poskytuje člunům GALA třídy A skvělé vlastnosti. Pokud hledáte lehký, prostorný, výkonný a odolný člun, je GALA třída A tou správnou volbou. Žhavou novinkou v této třídě jsou čluny vybavené dvojitým hliníkovým dnem.


Nafukovací čluny GALA - třída F
Moderní čluny se skládací hliníkovou podlahou a nafukovacím kýlem GALA-JET, který zaručuje nadstandardní rozměr kokpitu a skvělý výkon. Díky velmi široké přídi a kokpitu je použitelnost člunů GALA velmi rozsáhlá. Větší flotace na zádi dovoluje použití těžších motorů a znamená menší odpor pro příď a tím i vyšší výkon.

Nafukovací čluny GALA třídy F dodáváme také s dřevěnou skládací podlahou a vysokotlakou skládací podlahou.


Nafukovací čluny GALA - třída R
Díky rolovatelné podlaze jsou čluny GALA třídy R velmi rychle a snadno připraveny k plavbě, stejně rychlé je i jejich složení. Rolovatelná pevná podlaha pokrývá celé ploché dno člunu. Moderní design tubusů propůjčuje člunům skvělý výkon a ovladatelnost.


Všechny velikosti člunů GALA najdete v našem e-shopu.

Čluny GALA třídy A:

- Nafukovací čluny GALA s hliníkovým dnem (RIB)

- Nafukovací čluny GALA s dvojitým hliníkovým dnem (RIB)

Čluny GALA třídy F:

- Nafukovací čluny GALA se skládací hliníkovou podlahou a nafukovacím kýlem

- Nafukovací čluny GALA se skládací dřevěnou podlahou a nafukovacím kýlem

- Nafukovací čluny GALA se skládací vysokotlakou podlahou a nafukovacím kýlem

Čluny GALA třídy R:

- Nafukovací čluny GALA Roll-upNafukovací čluny GALA si můžete nyní prohlédnout na všech našich prodejnách.

Čeština
cz
Slovak
sk