Hledej
Oblíbené
Kontakty
Česky
Přihlásit
Prázdný košík
Menu

O společnosti

Velká láska k jachtařskému sportu a neméně silný vztah k řemeslu daly v roce 1984 vzniknout podniku specializovanému na výrobu plachetnic. Dlouholeté zkušenosti s výrobou plachetnic a pečlivý výběr používaných materiálů, jsou důvodem vysoké kvality naší finální produkce. Plachetnice dodáváme v různých stádiích rozestavěnosti, dle individuálních požadavků a specifikací našich zákazníků. Vnitřní vestavby upravujeme tak, aby splňovaly vysoké nároky na funkčnost a prostorovou koncepci. Našim zákazníkům nabízíme „full servis“, poradenskou činnost a individuální přístup. Na naše zaměstnance jsou kladeny vysoké odborné a kvalifikační požadavky ve snaze dosáhnout velké spokojenosti zákazníků.

Vedle výroby provádíme také profesionální servis a to nejen lodí vyrobených u nás. Jsme autorizovaným prodejcem a kvalifikovaným servisním střediskem různých značek lodních motorů.

Provozujeme e-shop, ve kterém naleznete komplexní nabídku jachtařských potřeb vč. jachtařského oblečení a dárkových předmětů.

Dlouhodobě nabízíme školení budoucích kapitánů vysoce kvalifikovanými školiteli a letos jsme poprvé školili i ve vlastních prostorách naší firmy ve Veverské Bítýšce. Nabízíme také školení meteorologie, nehody na moři, trim plachet, sextanty.

Věříme, že si získáme Vaši důvěru a spokojenost, a že se k nám budete rádi vracet. Budeme se o to snažit nejen rozsahem nabízených služeb a sortimentu, ale i vysokou úrovní odborných znalostí a příjemným vystupováním.

 

AVAR-YACHT 

 

Čeština
cz
Slovak
sk