Hledej
Oblíbené
Kontakty
Česky
Přihlásit
Prázdný košík
Menu

MED DEFENSE - čluny pro profesionály

30.10.2020 12:53:28
Nafukovací čluny s pevným kýlem MED DEFENSE jsou vhodné zejména pro bezpečnostní a záchranné složky. Díky široké nabídce modifikací a příslušenství najdou čluny MED DEFENSE své uplatnění u hasičských jednotek, policejního sboru, záchranářských jednotek i v armádě.

MED DEFENSE profesionální člun, policejní člun, hlídkový člun

 

Italská společnost MED GROUP se může pochlubit 25 ti lety zkušeností s výrobou a prodejem nafukovacích člunů s pevným kýlem. Získané Know-how se odráží v kvalitě a spolehlivosti produktů společnosti MED GROUP.

MED GROUP jako první použila technologii vysokofrekvenčního tepelného svařování, která kompletně nahradila použití lepidel.
Stroje CAD / CAM pro řezání technických tkanin zaručují nejvyšší výrobní standardy. MED GROUP je držitelem certifikátu ISO 9001: 2015. Tým specializovaných odborníků navrhuje a testuje všechny čluny ve spolupráci s certifikačními úřady po celém světě.

 

MED DEFENSE profesionální člun, policejní člun, hlídkový člun

 

V posledních letech společnost MED GROUP klade velký důraz na produkci a vývoj člunů pro profesionální použití. Vznikla celá nová divize společnosti s názvem MED DEFENCE. Čluny vyrobené pod značkou MED DEFENCE jsou ideální pro použití státními subjekty, civilní, požární a vojenskou obranou nebo orgány veřejné správy.

 

MED DEFENSE profesionální člun, policejní člun, hlídkový člun

 

Divize MED DEFENCE se zabývá velmi výkonnými nafukovacími čluny pro extrémní použití. Z tohoto důvodu divize zaměstnává pouze specialisty zaměřené na individuální projekty.
Nafukovací čluny MED DEFENCE jsou kombinací špičkových technických řešení, vysokých standardů kvality a pohodlí. Tyto vlastnosti umožňují čluny MED DEFENCE použít ve všech podmínkách.

 

MED DEFENSE profesionální člun, policejní člun, hlídkový člun

 

Produktová řada člunů MED DEFENCE zahrnuje nafukovací čluny s pevným laminátovým nebo hliníkovým trupem, pevnými nebo odnímatelnými tubusy a skládací nafukovací čluny různých typů.

 

MED DEFENSE profesionální člun, policejní člun, hlídkový člun


Všechny plavidla mají CE, SOLAS certifikace. Další případné certifikace lze provést podle konkrétních potřeb zákazníka.

S výběrem vhodného člunu a příslušenství vám pomůžeme. Zavolejte nám na telefonní číslo +420 546 428 015 nebo nám napište email na adresu yacht@avaryacht.czNaši proškolení technici se vám budou velmi rádi věnovat.

Čeština
cz
Slovak
sk