Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218
Nejprodávanější

Yamarin 79 Day Cruiser

Yamarin 79 Day Cruiser je modernizovaná verze 76 Day Cruiser . Tato nová vlajková loď řady Yamarin se stejně jako jeho předchůdci může pochlubit vynikajícími jízdními vlastnostmi , vysoce pevným trupem , velkým prostorem na palubě , elegantní kabinou a velkým množstvím standardního vybavení . Bezpečný a snadný přístup do člunu umožňuje platforma ke koupání. Poklop v prostřední části člunu umožňuje bezpečný a snadný pohyb z jedné strany člunu na druhou . Koupací platforma obsahuje integrovaný žebřík. Díky skládacímu stolu lze vytvořit až šest míst k sezení kolem stolu. Příruční zavazadlová schránka je umístěna pod sedadlem. Prostor paluby je osvětlen LED světly . Kabina má klasický vzhled, s dřevěným příslušenstvím , matracemi , opěrkami, záclonami. LED světla poskytují osvětlení v kabině , která má lůžka pro čtyři osoby . Člun je dodáván s velkým množstvím standardního vybavení , včetně teakové paluby , umyvadla , sprchy , sporákem, lednicí a WC.

Výrobce:YAMARIN
Kód:A91002
Čárový kód:91002
Hmotnost:1700 kg
délka:8,02 m
šířka:2,6 m
počet osob:8
motor max. (PS):300 hp
kategorie:C
Dostupnost:Zboží není momentálně dostupné.
Yamarin 79 Day Cruiser je modernizovaná verze 76 Day Cruiser . Tato nová vlajková loď řady Yamarin se stejně jako jeho předchůdci může pochlubit vynikajícími jízdními vlastnostmi , vysoce pevným trupem , velkým prostorem na palubě , elegantní kabinou a velkým množstvím standardního vybavení .

Bezpečný a snadný přístup do člunu umožňuje platforma ke koupání. Poklop v prostřední části člunu umožňuje bezpečný a snadný pohyb z jedné strany člunu na druhou . Koupací platforma obsahuje integrovaný žebřík.

Díky skládacímu stolu lze vytvořit až šest míst k sezení kolem stolu. Příruční zavazadlová schránka je umístěna pod sedadlem. Prostor paluby je osvětlen LED světly .

Kabina má klasický vzhled, s dřevěným příslušenstvím , matracemi , opěrkami, záclonami. LED světla poskytují osvětlení v kabině , která má lůžka pro čtyři osoby .

Člun je dodáván s velkým množstvím standardního vybavení , včetně teakové paluby , umyvadla , sprchy , sporákem, lednicí a WC.
Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?