Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Vyplouváme na moře

Kód:A03394
Čárový kód:03394
Hmotnost:0,27 kg
obsah knihy:Obsah; Úvod; Základy mezinárodního práva; Navigace; Meteorologie; Práce s radiostanicí na lodi; Základy bezpečnosti a záchrany života na moři; GPS - satelitní navigace; Informace - Chorvatsko
počet stran:90
Dostupnost:Zboží není momentálně dostupné.

Učební texty pro plaveckou kategorii MPZ
Vůdce rekreačního plavidla - pobřežní plavba
Boat Leader - Chorvatsko

V publikaci najde zájemce o plaveckou způsobilost "Mezinárodní průkaz vůdce rekreačního plavidla (ČR)" přesné a jasné odpovědi na všechny testové otázky v rozsahu, v jakém byly vydány Státní plavební správou na základě nových osnov z dubna 2003.

Boat Leader (Chorvatsko) - Text této publikace je zpracován v souladu s chorvatskými předpisy pro vydávání národního chorvatského průkazu pro rekreační plavidla na moři a odpovídá požadovaným osnovám pro tuto kategorii. Autoři vycházeli z vlastních zkušeností výuky a výcviku v chorvatských vodách a obsah publikace je zpracován tak, aby zájemci o plavbu na moři získali základní srozumitelné teoretické informace z této oblasti. Pro vlastní výuku je potřeba teorii co nejvíce spojit s praktickým výcvikem na plavidle. Řada informací tak získá praktickou souvislost s denním životem na lodi a s bezpečnou plavbou. Především o to při rekreačních plavbách jde. 


S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?