Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Vodní skútr Yamaha VX Cruiser

YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_VX_Cruiser_02YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_VX_Cruiser_03YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_VX_Cruiser_04

Sportovní styl, vynikající výkon, mimořádná hospodárnost, nízké náklady na údržbu a mnoho dalších skvělých funkcí – to vše způsobilo, že modely řady VX se staly našimi nejžádanějšími vodními skútry. Jsou to však jejich univerzální a všestranné schopnosti, které jim získaly tolik věrných zákazníků. Model VX Cruiser nabízí kromě motoru s neuvěřitelně plynulým chodem a celé řady dalších „luxusních“ prvků, jež jsou součástí standardní výbavy, náš revoluční systém řízení RiDE. Tento intuitivní, uživatelsky přívětivý systém přináší okamžitý pocit jistoty i méně zkušeným jezdcům. Jednoduše řečeno, v současné době není na trhu jiný vodní skútr, který by poskytoval takto mimořádný a zábavný zážitek z projížďky na vodě za stejně dostupnou cenu.

Výrobce:YAMAHA
Kód:A90166
Čárový kód:90166
Hmotnost:303 kg
typ motoru:3 válec, TR-1 High Output, 4taktní, DOHC, 4ventilový
Zdvihový objem:1 049cc
Vrtání x zdvih:82,0mm x 66,2mm
Kompresní poměr:11,0 : 1
Chlazení:Chlazený vodou
Typ čerpadla:155 mm Axial Flow
Palivo:běžný bezolovnatý benzín
Systém zásobování palivem:Elektronické vstřikování paliva
Objem nádrže:70,0 l
Délka:3,35 m
Šírka:1,22 m
Výška:1,19 m
Úložná kapacita:93,2 l
počet osob:1-3 osoby
Dostupnost:do týdne
Cena s DPH:329 990 Kč
Množství:
+-
ks

Vysoce výkonný tříválcový motor TR-1 o objemu 1 049 ccm

Model VX Cruiser je poháněn naším inovativním vysoce výkonným tříválcovým motorem TR-1 o objemu 1 049 ccm. Tento pozoruhodný kompaktní a lehký motor ukrývá nečekanou sílu a nabízí živé zrychlení spolu s velkým výkonem při vysokých otáčkách. Přitom je úsporný a spolehlivý. Nízká hmotnost motoru přispívá rovněž k vynikající ovladatelnosti, hbitosti a vyváženosti.

 

Proudové čerpadlo Hyper-Flow se stará o potřebný tlak

Typickými vlastnostmi modelu VX Cruiser jsou bezkonkurenční ovladatelnost a úchvatný výkon. Kombinace velkého průtoku sání, vysokotlakého proudového čerpadla Hyper-Flow a rotoru z nerezové oceli zabudovaného v plášti vyrobeném s vysokou přesností mu umožňuje dosahovat špičkového záběru a zrychlení.

 

Systém RiDE (Reverse with Intuitive Deceleration Electronics – zpětný chod s intuitivním elektronickým zpomalováním)

Revoluční systém RiDE posouvá vaše potěšení z jízdy na novou úroveň a přináší dosud nepoznaný pocit jistoty všem jezdcům s libovolnou úrovní zkušeností. Zatažením za páčku plynu na pravé rukojeti se můžete jednoduše rozjet a zrychlovat, zatažením za páčku na levé rukojeti zpomalovat nebo couvat. Ano, je to opravdu tak jednoduché!

 

Konstrukce trupu využívá lehký a pevný materiál NanoXcel®

Unikátní materiál NanoXcel®, který společnost Yamaha používá, je lehký a pevný. Umožňuje prudší zrychlování a dosahování vyšších maximálních rychlostí i lepší hospodárnosti. Dokonale se proto hodí pro nejnovější design trupu a kapotáže řady VX, která nabízí lepší stabilitu a ovladatelnost za všech podmínek.

 

Unikátní elektronické systémy pro novou úroveň řízení

Nejnovější elektronické systémy používané společností Yamaha, které jsou součástí standardní výbavy cenově velmi dostupné řady VX, poskytují jezdci úžasné možnosti. Patří sem praktický elektronický zpětný chod s řízením trakce, funkce Cruise Assist, režim No-Wake... a náš bezpečnostní systém s režimem nízkých otáček a dálkovým ovládáním, první v tomto tržním segmentu.

 

Speciální dvoubarevné sedlo typu Cruiser s vodotěsným úložným prostorem

Ergonomicky tvarované a kvalitně prošité dvoudílné sedlo je skutečně inovativní. Skvěle se hodí pro sportovní jízdu i pohodové vyjížďky až tří osob. Je dokonale pohodlné, takže budete mít dojem, že vám bylo ušito na míru. Navíc pod zadní částí obsahuje i velmi praktický vodotěsný úložný prostor.

 

Multifunkční LCD přístroje a dvě velká zrcátka

Nádherné multifunkční LCD přístroje zakomponované do elegantního panelu kokpitu jsou prvkem, který byste u takto cenově dostupného vodního skútru nečekali. Nečekali byste zřejmě ani velká integrovaná zpětná zrcátka – model VX Cruiser je ovšem má, takže můžete sledovat, co se děje za vámi, což oceníte při tažení wakeboardisty nebo lyžaře.

 

Rozšířená zadní plošina a vlečný hák

Model VX Cruiser nepochybně osloví příznivce vodních sportů i klidných vyjížděk díky pohodlnému sedlu pro tři osoby, rozšířené zadní plošině s hlubším stupátkem pro snadné nastoupení a silnému, praktickému vlečnému háku. Pohodlné protiskluzové rohože Hydro-Turf představují další opravdové potěšení, na které se můžete těšit po wakeboardingu, lyžování nebo plavání s přáteli.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?