Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218
Nejprodávanější

Vodní skútr Yamaha SuperJet

YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_Superjet_02YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_Superjet_03YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_Superjet_04

Dokonalý soulad jezdce a legendárního stroje. Splynutí se strojem a s vodou. Tak se vyhrávají závody. Závodní dvoutaktní motor s působivým výkonem a zrychlením je zasazen do elegantního, velmi lehkého trupu. Pro stroj SuperJet je charakteristická špičková hbitost a ovládání společně se schopností trumfnout soupeře hlubším ponorem a možností prudšího projíždění zatáček. Jedinečný ergonomický design, doplněný o odpružený sloupek řízení a řídítka, přivádí řidiče zcela přirozeně do pohodlného předklonu, který je ideální pro závodní jízdu. Váš SuperJet je připraven a čeká na vás. Mějte však prosím na paměti, že je určen jen pro uzavřené tratě a závodní využití.

Výrobce:YAMAHA
Kód:A90169
Čárový kód:90169
Hmotnost:139 kg
Typ motoru:2válcový, dvoutaktní
Zdvihový objem:701cc
Vrtání x zdvih:81,0mm x 68,0mm
Kompresní poměr:7,2 : 1
Chlazení:Chlazený vodou
Typ čerpadla:144 mm Axial Flow
Palivo:běžný bezolovnatý benzín
Systém zásobování palivem:bezplovákový karburátor Mikuni BN38 x 2
Objem nádrže:18,0 l
Délka:2,24 m
Šířka:0,68 m
Výška:0,66 m
Hmotnost:139 kg
Dostupnost:do týdne
Cena s DPH:199 990 Kč
Množství:
+-
ks

Vysoce výkonný dvoutaktní motor

Legendární SuperJet je poháněn vysoce výkonným dvouválcovým motorem Yamaha o objemu 701 ccm. Tento motor světové úrovně zásobují dva 38mm karburátory Mikuni®, které poskytují vynikající odezvu plynu napříč celým spektrem otáček. Uzavřené spalování paliva rovnoměrněji rozvádí směs paliva a vzduchu, čímž zajišťuje lepší spalování, výkon a spotřebu paliva.

 

Lehký trup s hlubokou stojnou plochou a širokým předním profilem

Dokonale vyvážený lehký trup skútru SuperJet s hlubokou stojnou plochou a se zapuštěnými stabilizačními křidélky dodává stroji výjimečnou schopnost agresivně zatáčet a rychle dosahovat vysokých rychlostí při jízdě v přímém směru. Stabilizační křidélka posunutá hodně dopředu zvětšují smáčenou plochu a umožňují vám snadné zatáčení, přičemž poskytují stroji SuperJet vynikající stabilitu.

 

Optimalizované čerpadlo přívodního potrubí a poloha řídicí plotny

Pro zvýšení dynamické stability a výkonu na rovných úsecích v rámci omezeného prostoru trupu byla řídicí plotna umístěna dále dozadu, aby se efektivně prodloužila čára ponoru. Čerpadlo je umístěno na zádi, čímž zajišťuje stabilní výkon i v rozbouřené vodě.

 

Proudové čerpadlo Hyper-Flow a nastavitelná řídicí tryska

Pohonný systém stroje SuperJet se 144mm proudovým čerpadlem Hyper-Flow je zkonstruován pro maximalizaci proudu vody a vysoký výkon. Konfigurace čerpadla SuperJet poskytuje vynikající okamžité a plynulé zrychlení.

 

Nerezový rotor vyvinutý pro závody

Rotor z nerezové oceli byl navržen na základě připomínek závodníků. Pro jeho vysoce účinný a výkonný design byla použita technologie analýzy tekutin. Tento světoznámý design napomáhá výborné akceleraci a vysoké maximální rychlosti.

 

Odpružený sloupek řízení

Odpružený sloupek řízení a řídítka byly navrženy tak, aby umožňovaly jezdci zaujmout pozici, při které dostane ze skútru SuperJet maximum. Je to stroj stvořený pro vítězství. Výsledkem je jízdní pozice v předklonu, která je populární mezi závodními jezdci, neboť jim umožňuje zaujmout ideální a maximálně pohodlný postoj při závodění.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?