Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218
Nejprodávanější

Vodní skútr Yamaha GP1800

YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_02YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_03YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_04YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_05YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_06YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_07YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_08YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_09YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_10YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_GP1800_11

Po mnoho let si získávaly modely Yamaha GP mezi opravdovými závodníky po celém světě mimořádně dobrou pověst. Velkolepý odkaz pokračuje v podobě našeho vysoce výkonného modelu GP 1800. Představuje zhmotnění všech snů nadšenců prahnoucích po výkonu – stroj s úžasným vzhledem, mimořádně plynulým projevem a extrémním výkonem, s velmi pevným a agilním trupem, se schopností přesné reakce na veškeré pokyny jezdce, s předvídatelným chováním a okamžitou odezvou. A pokud takový stroj disponuje nejmodernějšími technickými a elektronickými vymoženostmi – často jedinečnými a unikátními, dostupnými pouze od společnosti Yamaha – a pyšní se oním slavným názvem, víte, že před vámi stojí legenda. Seznamte se s ní.

Výrobce:YAMAHA
Kód:A91334
Čárový kód:91334
Hmotnost:349 kg
Typ motoru:4ventilový, 4válcový, 4taktní, Super Vortex High Output, DOHC
Plnící dmychadlo:Ano (s mezichladičem)
Zdvihový objem:1 812cc
Vrtání x zdvih:86,0mm x 78,0mm
Kompresní poměr:8,5 : 1
Chlazení:Chlazený vodou
Typ čerpadla:160 mm Axial Flow
Palivo:Bezolovnatý benzin premium
Systém zásobování palivem:Elektronické vstřikování paliva
Objem nádrže:70,0 l
Délka:3,35 m
Šířka:1,22 m
Výška:1,19 m
Úložná kapacita:93,2 l
počet osob:1-3 osoby
Dostupnost:na dotaz
Cena s DPH:545 395 Kč
Množství:
+-
ks

Vysoce výkonný přeplňovaný motor Super Vortex o objemu 1 812 ccm

Tento úžasný motor je zkonstruován z odolných materiálů, poskytuje plynulý a pružný výkon a je vybaven vysoce účinnými systémy chlazení a vzduchového sání. 160mm proudové čerpadlo Hyper-Flow převádí tento výkon na elektrizující zrychlení, elektronické vstřikování paliva (EFI) zajišťuje mimořádně plynulý a efektivní přenos výkonu.

 

NanoXcel2®. Maximální pevnost – minimální hmotnost

Materiál NanoXcel2®, který se podařilo vyvinout díky unikátním materiálovým technologiím používaným společností Yamaha, je ještě o celých 18 % lehčí než náš revoluční původní materiál NanoXcel®, presto však stejně tuhý a pevný. Konstrukce trupu modelu GP1800 proto umožňuje fantastické zrychlení, vyšší maximální rychlost i lepší hospodárnost a následně dosahování těch nejpůsobivějších sportovních výkonů.

 

Systém RiDE (Reverse with Intuitive Deceleration Electronics – zpětný chod s intuitivním elektronickým zpomalováním)

Revoluční systém RiDE posouvá vaše potěšení z jízdy na novou úroveň a přináší dosud nepoznaný pocit jistoty, zejména při sportovní jízdě. Zatažením za páčku plynu na pravé rukojeti se můžete jednoduše rozjet a zrychlovat, zatažením za páčku na levé rukojeti zpomalovat nebo couvat. Ano, je to opravdu tak jednoduché!

 

Elektronické nastavení trimu a přehledné, stylové přístroje

Elektronický systém trimu se dvěma jednoduchými tlačítky u levé rukojeti umožňuje plné nastavení polohy trimu za jízdy. Stačí stisknutím aktivovat trim, když provádíte opravdu ostrou zatáčku, a pak trim deaktivovat a vyrazit ze zatáčky plnou rychlostí. Elegantní přístroje mají přehledné indikátory pro trim, systém RiDE a pro řazení F-N-R (Vpřed-Neutrál-Vzad).

 

Vzdálené zabezpečení s režimem Low-RPM Mode™

S tímto průkopnickým systémem přišla Yamaha jako první v odvětví. Jedním stisknutím dálkového ovládání aktivujete speciální režim „L“ (Low RPM), kterým omezíte maximální rychlost. Ideální řešení pro kontrolované manévrování. Pro zajištění bezpečí a klidu na duši můžete dalším stisknutím zapalování vypnout.

 

Grafika evokující výkon a nádherné barvy metalízy

GP1800 je plnokrevný sportovní stroj, který nese odkaz společnosti Yamaha jako vítěze závodů po celém světě, musí proto odpovídajícím způsobem vypadat – a skutečně tak vypadá. Díky agresivní grafice a provokujícím metalickým barvám trupu, tvarovanému vícebarevnému sedlu a dvoubarevným rohožím Hydro-Turf budete mít pocit, že se za chvíli začnete nad vodou vznášet.

 

Objemné úložné prostory – důmyslné detaily

Když si užíváte na vyjížďce, je příjemné vědět, že máte své osobní věci bezpečně uložené. Proto disponuje GP1800 velkorysými úložnými prostory, například úložnou schránkou s držákem nápojů, vodotěsnou přihrádkou pod jednodílným sedlem – a rovněž velice praktickým úložným prostorem na přídi.

 

Sportovní odkaz, který je vidět

Víme, že občas se hodí za skútrem táhnout věci nebo svézt lidi – a s modelem GP1800 je tažení skutečným potěšením. Opatřili jsme ho silným kotevním okem, párem velkých integrovaných zpětných zrcátek, velmi pohodlnými rohožemi Hydro-Turf a měkčeným schůdkem pro snadné nalodění.

 

 

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?