Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Vodní skútr Yamaha FX SVHO Cruiser

YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_Cruiser_SVHO_02YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_Cruiser_SVHO_03YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_Cruiser_SVHO_04YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_Cruiser_SVHO_05YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_Cruiser_SVHO_06YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_Cruiser_SVHO_07

Všestranné schopnosti našeho špičkového vodního skútru WaveRunner jsou ohromující. Jedná se o neuvěřitelně pohodlný rychlý stroj pro vyjížďky na dlouhé vzdálenosti, který překypuje průkopnickou a praktickou výbavou, jako je například pohodlné široké sedlo pro tři osoby. Pak ovšem přidáte plyn... a stane se z něj sportovní stroj připravený na extrémní výkony. Vysoce výkonný přeplňovaný motor Super Vortex společně s naším nejmodernějším lehkým trupem z materiálu NanoXcel®2 poskytují úžasný výkon a hospodárnost a současně stabilní a pružné ovládání doplněné naším revolučním systémem řízení RiDE, dalším prvenstvím tohoto modelu v daném tržním segmentu. Elektronické ovládání plynu s funkcí Cruise-Assist, režim No-Wake, zpětný chod s řízením trakce, elektronický systém trimu – a seznam zdaleka nekončí.

Výrobce:YAMAHA
Kód:A90162
Čárový kód:90162
Hmotnost:379 kg
Typ motoru:4ventilový, 4válcový, 4taktní, Super Vortex High Output, DOHC
Plnící dmychadlo:Ano (s mezichladičem)
Zdvihový objem:1 812cc
Vrtání x zdvih:86,0mm x 78,0mm
Kompresní poměr:8,5 : 1
Chlazení:Chlazený vodou
Typ čerpadla:160 mm Axial Flow
Palivo:Bezolovnatý benzin premium
Systém zásobování palivem:Elektronické vstřikování paliva
Objem nádrže:70,0 l
Délka:3,56 m
Šířka:1,23 m
Výška:1,23 m
Úložná kapacita:125,5 l
počet osob:1-3 osoby
Dostupnost:do týdne
Cena s DPH:529 990 Kč
Množství:
+-
ks

Vysoce výkonný přeplňovaný motor Super Vortex o objemu 1 812 ccm

Tento úžasný motor je zkonstruován z odolných materiálů, poskytuje plynulý a pružný výkon a je vybaven vysoce účinnými systémy chlazení a vzduchového sání. Velké proudové čerpadlo Hyper-Flow převádí tento výkon na elektrizující zrychlení, elektronické vstřikování paliva (EFI) zajišťuje plynulý a efektivní přenos výkonu.

 

NanoXcel2®. Maximální pevnost – minimální hmotnost

Materiál NanoXcel2®, který se podařilo vyvinout díky unikátním materiálovým technologiím používaným společností Yamaha, je o celých 18 % lehčí než náš revoluční původní materiál NanoXcel®, presto však stejně tuhý a pevný. Ušetří značnou část hmotnosti trupu nového modelu FX Cruiser SVHO s působivými sportovními výkony a umožňuje dosahovat prudšího zrychlení, vyšší maximální rychlosti a lepší hospodárnosti.

 

Systém RiDE (Reverse with Intuitive Deceleration Electronics – zpětný chod s intuitivním elektronickým zpomalováním)

Revoluční systém RiDE posouvá vaše potěšení z jízdy na novou úroveň a přináší dosud nepoznaný pocit jistoty všem jezdcům s libovolnou úrovní zkušeností. Zatažením za páčku plynu na pravé rukojeti se můžete jednoduše rozjet a zrychlovat, zatažením za páčku na levé rukojeti zpomalovat nebo couvat. Ano, je to opravdu tak jednoduché!

 

Elektronické ovládání plynu Drive-by-Wire

Inteligentní vlastnosti propracovaného elektronického ovládání plynu Yamaha vám budou dělat radost. Funkci Cruise-Assist použijete k nastavení a udržení konkrétních rychlostí, režim No Wake Mode k snadnému projíždění míst s dodržováním nízké rychlosti. Dále je zde elektronický zpětný chod s řízením trakce, který vám pomůže s plynulejším manévrováním a vyjížděním z těsných prostor.

 

Elektronické nastavení trimu a přehledné, stylové přístroje

Elektronický systém trimu se dvěma jednoduchými tlačítky u levé rukojeti umožňuje plné nastavení polohy trimu za jízdy. Stačí stisknutím aktivovat trim, když provádíte opravdu ostrou zatáčku, a pak trim deaktivovat a vyrazit ze zatáčky plnou rychlostí. Elegantní přístroje mají přehledné indikátory pro trim, systém RiDE a pro řazení F-N-R (Vpřed-Neutrál-Vzad).

 

Vzdálené zabezpečení s režimem Low-RPM Mode™

S tímto průkopnickým systémem přišla Yamaha jako první v odvětví. Jedním stisknutím dálkového ovládání aktivujete speciální režim „L“ (Low RPM), kterým omezíte maximální rychlost. Ideální řešení pro kontrolované manévrování. Stisknutí druhého tlačítka vám zajistí zabezpečení a klid na duši. Vypíná totiž zapalování a zabraňuje náhodnému nastartování nebo jízdě bez vašeho svolení.

 

Plný funkcí pro vyjížďky v luxusu

Tento model FX Cruiser má vše, co vás jen napadne. Obsahuje systém řízení s nastavením polohy po čtyřech krocích, luxusní dvoubarevné sedlo pro tři osoby, velkou, rozšířenou plošinu pro plavání nebo mimořádně hluboké stupátko a dvojici madel pro snadné nastoupení... ale najdete zde i výsuvné kotvicí úchyty, elektronický kompas a ukazatele spotřeby paliva i teploty vzduchu nebo vody!

 

Úložné prostory pro vaše velká dobrodružství

Dali jsme si práci, abychom pro naši řadu FX světové třídy navrhli celou řadu úložných prostor (celkem 125,5 litru), takže můžete být na svých dobrodružných výpravách delší dobu a vydat se dále. V přístrojovém panelu je vodotěsná přihrádka (doplněná o dva držáky nápojů), pod sedlem a na přídi se nachází veliký úložný prostor. Další snadno přístupné úložné prostory jsou na zádi.

 

 

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?