Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Vodní skútr Yamaha FX HO

YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_02YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_03YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_04YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_05YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_06YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_07YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_08YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_09YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_10YAMAHA_AVAR-YACHT_vodní_skútr_FX_High_Output_11

Ideální spojení výkonu a hospodárnosti s funkcemi, které způsobí revoluci ve vašem způsobu jízdy – při sportování i vyjížďkách – to je model FX HO. Motor nejnovější generace s objemem 1 812 ccm, vysokotlakým čerpadlem a inteligentním elektronickým ovládáním plynu zajišťuje výkon a hospodárný provoz. Elegantní trup, vyrobený z našeho jedinečného lehkého materiálu NanoXcel® společně s pozoruhodným systémem RiDE je zase příslibem té nejpohodlnější, nejstabilnější jízdy a přesného ovládání, jaké jste ještě nezažili. Model FX HO ale nabízí ještě víc. Funkce jako režim No Wake a Cruise Assist, luxusní posezení pro tři osoby, velká plošina pro plavání, mimořádně hluboké stupátko a dvojitá madla pro snadné nastoupení, spousta úložného místa... a to není zdaleka vše.

Výrobce:YAMAHA
Kód:A90744
Čárový kód:90744
Hmotnost:376 kg
Typ motoru:4ventilový, 4válcový, 1.8 Liter High Output, 4taktní, DOHC
Zdvihový objem:1 812cc
Vrtání x zdvih:86,0mm x 78,0mm
Kompresní poměr:11,0 : 1
Chlazení:Chlazený vodou
Typ čerpadla:155 mm Axial Flow
Palivo:běžný bezolovnatý benzín
Systém zásobování palivem:Elektronické vstřikování paliva
Objem nádrže:70,0 l
Délka:3,56 m
Šírka:1,23 m
Výška:1,23 m
Úložná kapacita:125,5 l
počet osob:1-3 osoby
Dostupnost:do týdne
Cena s DPH:486 495 Kč
Množství:
+-
ks

Vysoce výkonný motor o objemu 1 812 ccm

Vysoce výkonný motor s velkým objemem 1 812 ccm přenáší strhující výkon a proudové čerpadlo Hyper-Flow s rotorem se třemi lopatkami tento výkon převádí na elektrizující zrychlení. Elektronické vstřikování paliva (EFI) zajišťuje maximálně plynulý přenos výkonu a úsporný a hospodárný provoz (dokonce i na běžné bezolovnaté palivo).

 

Systém RiDE (Reverse with Intuitive Deceleration Electronics – zpětný chod s intuitivním elektronickým zpomalováním)

Revoluční systém RiDE posouvá vaše potěšení z jízdy na novou úroveň a přináší pozoruhodný pocit jistoty všem jezdcům s libovolnou úrovní zkušeností. Zatažením za páčku plynu na pravé rukojeti se můžete jednoduše rozjet a zrychlovat, zatažením za páčku na levé rukojeti zpomalovat nebo couvat. Ano, je to opravdu tak jednoduché!

 

Lehký trup a paluba NanoXcel®

Hydrodynamicky tvarovaný trup a paluba jsou vyrobeny z jedinečného materiálu NanoXcel® společnosti Yamaha. Protože je tento materiál přibližně o 25 % lehčí než běžný GRP, nabízí model FX HO výjimečnou ovladatelnost a optimální spotřebu paliva. Design trupu a paluby jsou také nejnovější generace a nabízí prostor a stabilitu, větší úložný prostor a ještě větší pohodlí při jízdě.

 

Elektronické ovládání plynu Drive-by-Wire

Inteligentní vlastnosti propracovaného elektronického ovládání plynu Yamaha vám budou dělat radost. Funkci Cruise-Assist použijete k nastavení a udržení konkrétních rychlostí, režim No Wake Mode k snadnému projíždění míst s dodržováním nízké rychlosti. Dále je zde elektronický zpětný chod s řízením trakce, který vám pomůže s plynulejším manévrováním a vyjížděním z těsných prostor.

 

Elektronické nastavení trimu a stylové přístroje

Elektronický systém trimu se dvěma jednoduchými tlačítky u levé rukojeti umožňuje plné nastavení polohy trimu za jízdy. Stačí stisknutím aktivovat trim, když děláte opravdu ostrou zatáčku, a pak trim deaktivovat a vyrazit ze zatáčky plnou rychlostí. Přístroje modelu FX HO mají přehledné indikátory pro trim, systém RiDE a pro řazení F-N-R (Vpřed-Neutrál-Vzad).

 

Vzdálené zabezpečení s režimem Low-RPM Mode™

S tímto průkopnickým systémem přišla Yamaha jako první v odvětví. Jedním stisknutím dálkového ovládání aktivujete speciální režim „L“ (Low RPM), kterým omezíte maximální rychlost. Ideální řešení pro kontrolované manévrování. Stisknutí druhého tlačítka vám zajistí zabezpečení a klid na duši. Vypíná totiž zapalování a zabraňuje náhodnému nastartování nebo jízdě bez vašeho svolení.

 

Plný luxusních a praktických funkcí

Model FX HO nastavuje vysokou laťku pro zábavu na vodě – obsahuje systém řízení s nastavením polohy po čtyřech krocích, pohodlné dvoubarevné sedlo pro tři osoby, velkou, rozšířenou plošinu pro plavání, mimořádně hluboké stupátko a dvojici madel pro snadné nastoupení..

 

Úložné prostory pro vaše velká dobrodružství

Dali jsme si práci, abychom pro naši řadu FX světové třídy navrhli celou řadu úložných prostor (celkem 125,5 litru), takže můžete být na svých dobrodružných výpravách delší dobu a vydat se dále. V přístrojovém panelu je vodotěsná přihrádka (doplněná o dva držáky nápojů), pod sedlem a na přídi se nachází veliký úložný prostor. Další snadno přístupné úložné prostory jsou na zádi.

 

 

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?