Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Plavba rekreační lodí

Kniha slouží jako učebnice, příručka pro zájemce o kurzy Vůdce malého plavidla. Je rozdělena do čtyř částí: KDE SE DÁ PLOUT? KDO MŮŽE ŘÍDIT PLAVIDLO? ČÍM PLOUT? JAK VÉST PLAVIDLO?

Kód:A05620
Čárový kód:05620
Hmotnost:0,3 kg
obsah knihy:1. PODMÍNKY PRO PLAVBU - Využívání povrchových vod pro plavbu / Plavba plavidlem se spalovacím motorem / Vodní cesta 2. VŮDCE PLAVIDLA - Vedení malého plavidla / Zdravotní způsobilost / Odborná způsobilost 3. ZÁKLADY KONSTRUKCE MALÉHO PLAVIDLA - Rozdělení plavidel / Obecně uznávané druhy rekreačních plavidel / Všeobecné požadavky na plavidlo / Základní vlastnosti plavidla / Pohonné zařízení / Lodní potrubní soustavy / Palubní zařízení / Lodní elektrická zařízení 4. ZÁSADY PLAVBY - Provoz na vodní cestě / Teorie řízení plavidla / Plavba za různých podmínek / Základy plavební meteorologie / Manévrování plavidlem / Provoz v přístavu / Plavba na vodních cestách s omezenou hloubkou a šířkou / Plavební nehoda / Radiotelefonní spojení v plavebním provozu
počet stran:126
Dostupnost:do týdne
Cena s DPH:217 Kč
Množství:
+-
ks
Kniha slouží jako učebnice, příručka pro zájemce o kurzy Vůdce malého plavidla.
Je rozdělena do čtyř částí: KDE SE DÁ PLOUT? KDO MŮŽE ŘÍDIT PLAVIDLO? ČÍM PLOUT? JAK VÉST PLAVIDLO?

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?