Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Kompetentní posádka na lodi

Kód:A03892
Čárový kód:03892
Hmotnost:0,2 kg
obsah knihy:Úvod, Pobřeží a přístav, Námořní výrazy, Plachty a lodě, Části lodě, Život na lodi při plavbě, Takeláž, Přistáli jsme - bokem k jiné lodi, Čluny, Bezpečnost, Uzly a lana, Přistání a odplouvání, Bóje a kotvy, Plachtění, Práce s předními plachtami, Práce s hlavní plachtou, Ovládání plachet, Obraty proti větru a po větru, Plavba na "motýlka" s kosatkou, Kormidlování, Pozorování jiných plavidel, Počasí, Slovníček, Doslov
počet stran:76
Dostupnost:skladem > 3 ks
Cena s DPH:245 Kč
Množství:
+-
ks
V Británii, ale i jiných námořních státech bývá zvykem, že ti, co se chystají plout na nějaké lodi, nejdříve absolvují kurz pro kompetentního člena posádky. Cílem těchto kurzů není získat oprávnění k řízení plavidla, ale vědět co na lodi dělat, jak se chovat, jak zacházet s přístroji a podobně. U nás se zatím tento zvyk nevžil, proto přicházíme alespoň s útlou příručkou, kterou by si měl každý člen posádky prostudovat, aby byl skutečně platným a kompetentním členem posádky, a ne obtížnou osobou, která každým svým činem vyvolá u ostatních hrůzu z toho, co se zase stane.

S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?