Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Jachtařská přednáška - Meteo - analýza map a internet

Přednáška je zaměřená na vlastní vyhodnocování meteorologické situace, na její analýzu. Je zaměřená na využívání všech dostupných informací, které je možné získat z meteo serverů. Seznámení s nejčastěji používanými servery používanými pro získání předpovědi počasí (doporučujeme přinést si vlastní PC s WiFi připojením) rozbor synoptických situací z jednotlivých serverů a vysvětlení rozdílů mezi nimi. V čem spočívají rozdíly při použití různých předpovědních modelů. využití lokálních předpovědních serverů v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Baltickém moři.

Kód:A04778
Čárový kód:04778
Dostupnost:skladem
Cena s DPH:1 000 Kč
Množství:
+-
ks

Termín kurzu ve VEVERSKÉ BÍTÝŠCE:

15. 12. 2018 - Veverská Bítýška
09. 03. 2019 - Veverská Bítýška
14. 12. 2019 - Veverská Bítýška

 

Málokterý jachtař o sobě může říci, že se v meteorologii opravdu vyzná. A přitom je při delších plavbách správně provedená analýza synoptických map jednou z nejdůležitějších podmínek pro bezpečný průběh plavby. V dnešní informační době máme možnost přijímat zprávy o vývoji meteorologické situace téměř kdekoliv. A je škoda, když si neumíme na základě těchto zpráv udělat důkladnou analýzu vývoje počasí na několik následujících dní.

Tato přednáška Meteo - analýza map a internet je zaměřená na vlastní vyhodnocování meteorologické situace a na jejich analýzu s využitím všech dostupných informací, které je možné získat z meteo serverů.

Stručný obsah:

  • seznámení s nejčastěji používanými servery používanými pro získání předpovědi počasí (doporučujeme přinést si vlastní PC s WiFi připojením)
  • rozbor synoptických situací z jednotlivých serverů a vysvětlení rozdílů mezi nimi. V čem spočívají rozdíly při použití různých předpovědních modelů
  • využití lokálních předpovědních serverů v Chorvatsku, Itálii, Řecku, Baltickém moři

Časový plán:

  • večerní přednášky od 18h-21h
  • analýza map a internet v rámci cyklu od cca 15-18h
  • celodenní cyklus    od  9h-18h (sobota)

Jednotlivé meteo přednášky jsou mezi sebou silně provázané, proto Vám doporučujeme zúčastnit se všech třech.

Navazující přednášky:

Meteo - pobřežní plavba

Meteo - mořská plavba

Další informace ZDE.

 


S tímto zbožím zákazníci nejčastěji kupují

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?