Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Jachtařská beseda

Mimo náš standardní kalendář kurzů a školení jsme pro Vás připravili mimořádné pásmo přednášek, které se budou věnovat meteorologii, trimování plachet, nehodám na moři a astronavigaci. Celý informacemi nabytý víkend povede Ing. Pavel Burket. Ing. Pavel Burkert B - velitel mořské plavby - YACHTMASTER OFF SHORE Aktivní jachtař, který sbírá své zkušenosti již 24 let. Jako kapitán probrázdil Středozemní moře, Jadran, Jónské moře a Baltické moře… (13.000 NM) Máme štěstí, že se rozhodl své praktické dovednosti a znalosi předávat dál. Jako lektorovi teoretických i praktických kurzů a zkušebnímu komisaři (jmenován Ministerstvem dopravy ČR) mu prošlo rukama nespočet nových kapitánů. Na svých plavbách si uvědomil nutnost dokonalé znalosti počasí, proto začal detailně studovat meteorologii a nyní působí jako profesionální hydrometeorolog. Přednášky na toto téma se mu staly vášní a specializací. Obecné informace Instruktor zkušený lektor Ing. Pavel Burkert vystudovaný hydrodynamik a výborný jachtař s více jak 20letou praxí na moři, který se snaží ukázat, že plachty lze využít lépe, než to většina z nás dělá má opravdový talent naučit Vás ještě víc, nežli si myslíte, že dokážete pochopit Časový rozvrh (přibližný) přednáška trvá cca 3 hod. ve všední den je začátek přednášky v 18h, konec v 21h pokud se přednáška koná on-line, začátek je od 17 hod. Počet účastníků max. 20 osob Cena zahrnuje výukový manuál – 40 stránek skript plných obrázků, do kterých si budete psát své vlastní poznámky a připomínky občerstvení Místo konání City Green Court, Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, 3. patro AVAR YACHT s.r.o., Za Řekou 815, 664 71 Veverská Bítýška, Brno - venkov

Kód:A91207
Čárový kód:91207
Dostupnost:Zboží není momentálně dostupné.

Mimo náš standardní kalendář kurzů a školení jsme pro Vás připravili mimořádné pásmo přednášek, které se budou věnovat meteorologii, trimování plachet, nehodám na moři a astronavigaci. Celý informacemi nabitý víkend povede Ing. Pavel Burket.

Ing. Pavel Burkert
B - velitel mořské plavby - YACHTMASTER OFF SHORE
Aktivní jachtař, který sbírá své zkušenosti již 24 let. Jako kapitán probrázdil Středozemní moře, Jadran, Jónské moře a Baltické moře… (13.000 NM)

Máme štěstí, že se rozhodl své praktické dovednosti a znalosi předávat dál. Jako lektorovi teoretických i praktických kurzů a zkušebnímu komisaři (jmenován Ministerstvem dopravy ČR) mu prošlo rukama nespočet nových kapitánů.

Na svých plavbách si uvědomil nutnost dokonalé znalosti počasí, proto začal detailně studovat meteorologii a nyní působí jako profesionální hydrometeorolog.
Přednášky na toto téma se mu staly vášní a specializací.

Obsahuje přednášky:

Obecné informace:

Instruktor

 • zkušený lektor Ing. Pavel Burkert
 • vystudovaný hydrodynamik a výborný jachtař s více jak 20letou praxí na moři, který se snaží ukázat, že plachty lze využít lépe, než to většina z nás dělá
 • má opravdový talent naučit Vás ještě víc, nežli si myslíte, že dokážete pochopit


Časový rozvrh (přibližný)

 • Meteorologie I       9-12h
 • Meteorologie II    12-15h
 • Meteorologie III   15-18h

Počet účastníků:

 • max. 20 osob

Cena zahrnuje:

 • výukový manuál – 40 stránek skript plných obrázků, do kterých si budete psát své vlastní poznámky a připomínky
 • občerstvení

Místo konání

 • AVAR YACHT s.r.o., Za Řekou 815, 664 71  Veverská Bítýška,  Brno - venkov
   

 

Navazující přednášky:

     (pro účastníky Jachtařské besedy 600,-- sleva)

 

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?