Veverská Bítýška +420 546 428 015
Praha +420 284 818 921
Bratislava +421 253 419 218

Nová značka nafukovacích člunů v naší nabídce - GALA

Nová značka nafukovacích člunů v naší nabídce - GALADo naší nabídky jsme zařadili novou značku nafukovacích člunů. GALA je kanadská firma, která při výrobě špičkových nafukovacích člunů těží ze své dvacetileté zkušenosti v oboru. Čluny GALA splňují požadavky kanadských, amerických i evropských norem i předpisů. Výroba společnosti GALA MARINE INTERNATIONAL probíhá v Evropě.
Moderní design, bezkonkurenční vlastnosti, evropské standardy výroby a kvality materiálů jsou nejvýraznějšími přednostmi nafukovacích člunů GALA.

Přednosti člunů GALA
- Evropská technologie svařování
- Vysoké standardy výroby
- Moderní, inovativní a funkční design
- Laminovaná zrcadlaNafukovací čluny GALA - třída A
Prvotřídní čluny s hliníkovým kýlem, vyvinuté v Kanadě a vyrobené v Evropě. Technicky inovativní design hliníkového trupu a ručně svařovaných tubusů poskytuje člunům GALA třídy A skvělé vlastnosti. Pokud hledáte lehký, prostorný, výkonný a odolný člun, je GALA třída A tou správnou volbou. Žhavou novinkou v této třídě jsou čluny vybavené dvojitým hliníkovým dnem.


Nafukovací čluny GALA - třída F
Moderní čluny se skládací hliníkovou podlahou a nafukovacím kýlem GALA-JET, který zaručuje nadstandardní rozměr kokpitu a skvělý výkon. Díky velmi široké přídi a kokpitu je použitelnost člunů GALA velmi rozsáhlá. Větší flotace na zádi dovoluje použití těžších motorů a znamená menší odpor pro příď a tím i vyšší výkon.

Nafukovací čluny GALA třídy F dodáváme také s dřevěnou skládací podlahou a vysokotlakou skládací podlahou.


Nafukovací čluny GALA - třída R
Díky rolovatelné podlaze jsou čluny GALA třídy R velmi rychle a snadno připraveny k plavbě, stejně rychlé je i jejich složení. Rolovatelná pevná podlaha pokrývá celé ploché dno člunu. Moderní design tubusů propůjčuje člunům skvělý výkon a ovladatelnost.


Všechny velikosti člunů GALA najdete v našem e-shopu.

Čluny GALA třídy A:

- Nafukovací čluny GALA s hliníkovým dnem (RIB)

- Nafukovací čluny GALA s dvojitým hliníkovým dnem (RIB)

Čluny GALA třídy F:

- Nafukovací čluny GALA se skládací hliníkovou podlahou a nafukovacím kýlem

- Nafukovací čluny GALA se skládací dřevěnou podlahou a nafukovacím kýlem

- Nafukovací čluny GALA se skládací vysokotlakou podlahou a nafukovacím kýlem

Čluny GALA třídy R:

- Nafukovací čluny GALA Roll-upNafukovací čluny GALA si můžete nyní prohlédnout na všech našich prodejnách.

Užíváním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookies, které tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Co jsou cookies?